Charakterníky pro tvorbu postavy (9. roč.)

23 Dub

Velkou částí larpového tábora Pán prstenů je hraní postav. Nevíte, co je důležité při tvorbě postavy promyslet? Nebo chcete pro svoji postavu získat do začátku nějaké schopnosti/dovednosti navíc? Zkuste charakterník! 

Co to je? Jedná se o soustavu otázek zaměřených na příběh a psychiku postavy, kterou budete ztvárňovat v hlavní části našeho tábora – RPčku (larpu) ve městě Framsburg (starší článek o městě je k nalezení zde) a v jeho blízkém okolí. Charakterník má podobu google formuláře (odkaz najdete níže).

Důležité články, které by vám mohly při vyplňování pomoci, naleznete pod štítkem Roleplay.

Charakterníky je možné posílat do 25. 6. 2022. Po tomto datu se již charakterníky přijímat nebudou – orgové je začnou procházet, vyhodnocovat a připravovat si zpětnou vazbu.

Je možné, že se vám ozveme s nějakým doplňujícím dotazem k vašemu charakterníku. I proto je nutné uvést správně e-mailovou adresu. Pseudoemaily typu „nebudesmipsatemailykdotomacist@seznam.cz“ nejsou dobrým nápadem (true story, tohle nám někdo skutečně poslal). Pro úplnost ještě dodáváme, že charakterníky se netýkají postav, které se převádí z loňského roku (tj. ty, jejichž deník postavy byl na konci tábora odevzdán).

Kromě propracovanosti a věrohodnosti charakteru se posuzuje i to, zda jste vyplnili charakterník správně – uvádějte, prosím, u otázek to, co u nich uvádět máte. Ptáme-li se vás na jméno a příjmení, chceme vaše jméno a příjmení (abychom pak mohli snadno charakterníky spárovat s vaší osobou), fakt, že máte titul arcivévody pro nás vskutku nebude informačně přínosný…

Odkaz na charakterník je >>ZDE<<.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *