Základní informace

O středisku

Tábor se odehrává v Resortu Březová na Moravě nedaleko Třebíče. Jedná se o poměrně velké, rekonstruované a plně vybavené středisko s adrenalinovým parkem, bazénem atp. Táborníci jsou ubytováni ve velkých chatkách (2 patra), výjimečně jsme ubytováni na hlavní budově. Disponujeme robustním a po léta budovaným Skladem larpových táborů, takže jsme schopni táborníkům půjčit kostýmy i zbraně. Za střediskem se dále nachází i středověká tvrz, nejčastěji však využíváme okolních lesů.

Co s sebou?

Informace ohledně doporučeného vybavení naleznete v samostatném článku zde.

Co je to larp?

Základní seznámení je dostupné zde.

Doprava

Nejjednodušší cestou, jak k nám táborníka dopravit, je využití obousměrného autobusového svozu (viz web Březové). Autobusy odjíždí z Prahy a každou cestu je nutno rezervovat! Před nástupem si připravte všechny potřebné dokumenty (viz odkaz výše).

Táborníka samozřejmě můžete na středisko přivézt osobně. Středisko leží nedaleko obce Rokytnice nad Rokytnou a osady Veverka (leží na silnici I/23). Doporučujeme se podívat na mapu. Nicméně pokud víte předem, že táborníka potřebujete dovézt dříve nebo později, napište nám e-mail, ať s touto informací počítáme.

Poslední možností je využití vcelku nepravidelné autobusové dopravy na zastávky Rokytnice nad Rokytnou,,Veverka nebo Rokytnice nad Rokytnou a zbytek cesty dojít pěšky. Pisatel těchto řádků již tuto cestu nejednou absolvoval s plnou bagáží, přesto však raději doporučuje cestu svozem nebo autem 🙂

Kontakt na organizátory

Kontaktujte nás na naší facebookové stránce Fantasy tábory Březová. Kontakty přímo na vedoucí dorazí rodičům před začátkem tábora.

Kontaktní údaje střediska

E-mail: brezova@istan.cz
Tento kontakt používejte, máte-li již např. pobyt na Březové rezervován či když se potřebujete spojit přímo s resortem Březová (např. ohledně platby tábora etc.).

Korespondenční adresa
Outdoor Resort Březová
Rokytnice nad Rokytnou
675 25

Vzorová adresa – dopis táborníkovi

Rozhodnete-li se své ratolesti napsat dopis či poslat balíček, použijte následující vzor. Nezapomeňte, prosím, na řádek s názvem tábora – podstatně urychluje třídění pošty na středisku.

Jan Novák
Tábor Pán Prstenů
Outdoor Resort Březová
Rokytnice nad Rokytnou
675 25