Základní informace

O středisku

Tábor se odehrává v Resortu Březová na Moravě nedaleko Třebíče. Jedná se o poměrně velké, rekonstruované a plně vybavené středisko s adrenalinovým parkem, bazénem atp. Táborníci jsou ubytováni ve velkých chatkách (2 patra), výjimečně jsme ubytováni na hlavní budově. Disponujeme robustním a po léta budovaným Skladem larpových táborů, takže jsme schopni táborníkům půjčit kostýmy i zbraně. Za střediskem se dále nachází i středověká tvrz, nejčastěji však využíváme okolních lesů.

Kontakt na organizátory

Kontaktujte nás na naší facebookové stránce Fantasy tábory Březová. Kontakty přímo na vedoucí dorazí rodičům před začátkem tábora.

Kontaktní údaje střediska

E-mail: brezova@istan.cz
Tento kontakt používejte, máte-li již např. pobyt na Březové rezervován či když se potřebujete spojit přímo s resortem Březová (např. ohledně platby tábora etc.).

Korespondenční adresa
Outdoor Resort Březová
Rokytnice nad Rokytnou
675 25

Doprava

Nejjednodušší cestou, jak k nám táborníka dopravit, je využití obousměrného autobusového svozu (viz web Březové). Autobusy odjíždí z Prahy a každou cestu je nutno rezervovat! Před nástupem si připravte všechny potřebné dokumenty (viz odkaz výše).

Táborníka samozřejmě můžete na středisko přivézt osobně. Středisko leží nedaleko obce Rokytnice nad Rokytnou a osady Veverka (leží na silnici I/23). Doporučujeme se podívat na mapu. Nicméně pokud víte předem, že táborníka potřebujete dovézt dříve nebo později, napište nám e-mail, ať s touto informací počítáme.

Poslední možností je využití vcelku nepravidelné autobusové dopravy na zastávky Rokytnice nad Rokytnou,,Veverka nebo Rokytnice nad Rokytnou a zbytek cesty dojít pěšky. Pisatel těchto řádků již tuto cestu nejednou absolvoval s plnou bagáží, přesto však raději doporučuje cestu svozem nebo autem 🙂

Vzorová adresa – dopis táborníkovi

Rozhodnete-li se své ratolesti napsat dopis či poslat balíček, použijte následující vzor. Nezapomeňte, prosím, na řádek s názvem tábora — podstatně urychluje třídění pošty na středisku.

Jan Novák
Tábor Pán Prstenů
Outdoor Resort Březová
Rokytnice nad Rokytnou
675 25

Co s sebou?

Informace ohledně doporučeného vybavení naleznete v samostatném článku zde.