Web přemigroval na novou adresu!

Od nynějska najdete web na adrese pp.larpovetabory.cz

Tábory budou! Sice nás čekají zpřísněné podmínky logicky ústící ze situace, ale tábor bude! Prosíme proto všechny rodiče, kteří zatím vyčkávali s platbou, aby tábor je uhradili do 29. května, protože na mnoho již uzavřených táborů má středisko náhradníky a ti by následně dostali prostor po 1. červnu. Více informací je k nalezení na webu STANu.

Na letošním ročníku zbývají poslední volná místa! Zaregistrujte se co nejdřív, jinak na vás místo nezbyde! 🙂

Volební místnosti ve volbách do městské rady se dnes o půlnoci (v neděli 3. 3.) uzavřou! Jde o každý hlas, souboje jsou nesmírně vyrovnané! Jak hlasovat a koho můžete volit najdete zde.

Rozdělení hobitů a lidí do dvou frakcí
Vzhledem k narůstajícím počtům registrovaných jsme se rozhodli pro dnešní  ročník rozšířit počet frakcí. Společná frakce lidí a hobitů z Eriadoru se tudíž rozdělila vedví, a to na Lidi z Eriadoru a Hobity z Kraje. Původní článek byl rozšířen a rozdělen 🙂

Úvodní karta k letošnímu ročníku byla aktualizována.
Nyní na ní naleznete snad veškeré nejdůležitější informace vč. poznámek k novému systému schopností a přehled frakcí.

Přemýšlíte, jak svým kamarádům či rodičům vysvětlit, co je to vlastně ten „larp“? V táborových novinách (str. 10) vyšel krátký článek o larpu, jehož delší verzi naleznete i zde na webu – na horní liště menu.

Aktualizace karty „Letošní ročník“ (11. 10. 2016)
Informace na této stránce byly aktualizovány pro třetí ročník, tj. prázdniny v roce 2017. Další odkazy na tomto rozcestníku budou přibývat, stejně jako loni, postupně.

Registrace na víkendovku na podzim roku 2016 je od 2.10. (17:00) uzavřena!
Naplnili jsme možnou kapacitu nezvykle rychle! Za dva týdny se uvidíme! 🙂

Nové úvodní fotky
Dnes (27.8.16) byly na web nahrány nové úvodní fotky. Jedná se o výřezy fotek z letošního ročníku.