Charakterníky pro IV. ročník

18 Bře

Stejně jako v předcházejících letech, i tentokrát můžete pro postavičku, kterou budete na táboře hrát, získat výhody do začátku v podobě nějaké schopnosti/dovednosti navíc a v podobě zpětné vazby od orgů. Jak těchto výhod dosáhnout? Je to jednoduché — vyplňte charakterník!

Co je to ten charakterník? Jedná se o soustavu otázek zaměřených na nitro a příběh postavy, kterou budete ztvárňovat v hlavní části našeho tábora — rpčku (larpu) ve městě Železný Rhûngaroth (starší článek o městě je k nalezení zde) a v jeho blízkém okolí. Charakterník má podobu google formuláře.

Důležité články, které by vám mohly při vyplňování pomoci, naleznete pod štítkem Roleplay.

Charakterníky je možno posílat do 1. 6. 2018. Po tomto datu se již charakterníky přijímat nebudou — orgové je začnou procházet, vyhodnocovat a ohodnocovat.

Je možné, že se vám ozveme s nějakým doplňujícím dotazem k vašemu charakterníku. I proto je nutné uvést správně emailovou adresu. Pseudoemaily typu „nebudesmipsatemailykdotomacist@seznam.cz“ nejsou dobrým nápadem (takový email nám jeden účastník doopravdy uvedl). Pro úplnost ještě dodáváme, že charakterníky se netýkají postav, jenž se převádí z loňského roku (tj. ty, jejichž deník postavy byl na konci tábora odevzdán).

Kromě propracovanosti a věrohodnosti charakteru se posuzuje i to, zda jste vyplnili charakterník správně — uvádějte, prosím, u otázek to, co u nich uvádět máte. Ptáme-li se vás na jméno a příjmení, chceme vaše jméno a příjmení (abychom pak mohli snadno charakterníky spárovat s vaší osobou), fakt, že máte titul arcivévodkyně pro nás vskutku nebude informačně přínosný… 🙂

Odkaz je zde. Příjemné vyplňování! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *