Charakterníky pro 8. ročník

7 Kvě

I letos můžete pro postavu, kterou budete na táboře hrát, získat výhody do začátku v podobě nějaké schopnosti/dovednosti navíc a v podobě zpětné vazby od orgů. Stačí vyplnit a odeslat charakterník.

Co to je? Jedná se o soustavu otázek zaměřených na příběh a psychiku postavy, kterou budete ztvárňovat v hlavní části našeho tábora – rpčku (larpu) ve městě Železný Rhûngaroth (starší článek o městě je k nalezení zde) a v jeho blízkém okolí. Charakterník má podobu google formuláře.

Důležité články, které by vám mohly při vyplňování pomoci, naleznete pod štítkem Roleplay.

Charakterníky je možné posílat do 25. 6. 2022. Po tomto datu se již charakterníky přijímat nebudou – orgové je začnou procházet, vyhodnocovat a připravovat si zpětnou vazbu.

Je možné, že se vám ozveme s nějakým doplňujícím dotazem k vašemu charakterníku. I proto je nutné uvést správně e-mailovou adresu. Pseudoemaily typu „nebudesmipsatemailykdotomacist@seznam.cz“ nejsou dobrým nápadem (takový e-mail nám jeden účastník doopravdy uvedl). Pro úplnost ještě dodáváme, že charakterníky se netýkají postav, které se převádí z loňského roku (tj. ty, jejichž deník postavy byl na konci tábora odevzdán).

Kromě propracovanosti a věrohodnosti charakteru se posuzuje i to, zda jste vyplnili charakterník správně – uvádějte, prosím, u otázek to, co u nich uvádět máte. Ptáme-li se vás na jméno a příjmení, chceme vaše jméno a příjmení (abychom pak mohli snadno charakterníky spárovat s vaší osobou), fakt, že máte titul arcivévody pro nás vskutku nebude informačně přínosný…

Odkaz je zde.

Příjemné vyplňování!